Pixabay nuotr.

Panevėžyje prie parduotuvės stipriai sumuštas vyras, o namuose vyras spardė žmoną

Pirmadienį apie 19 valandą Panevėžyje prie šalia Liepų alėjos ir Marijonų gatvės sankryžos esančios parduotuvės „L7“ kilus konfliktui du nenustatyti asmenys stipriai sumušė 1988 metais gimusį vyrą. Pirminiais duomenimis jis buvo neblaivus.

Kuo nukentėjusysis buvo sumuštas policija nekomentuoja, tačiau jam nustatytas kaukolės lūžis ir kraujo išsiliejimas į smegenis, akiduobės ir žandikaulio kaulų lūžiai. Vyras paguldytas į ligoninę, įtariamieji nustatinėjami.

Irgi pirmadienį apie 23 valandą registruotas pranešimas apie smurtą artimoje aplinkoje. Panevėžyje Karžygių gatvėje namuose kilus konfliktui 1969 metais gimęs vyras, kuriam nustatytas 1,50 promilės girtumas nusprendė „paauklėti“ 1978 metais gimusią savo sutuoktinę, kuri į alkoholio matuoklį pripūtė 0,55 promilės.

Iš pradžių vyras trenkė moteriai kumščiu į veidą, o šiai parkritus spardė kojomis, o galiausiai pastvėręs už plaukų trankė jos galvą į sieną.

Po medikų apžiūros ir suteiktos pagalbos nukentėjusiajai paskirtas ambulatorinis gydymas, o smurtavęs vyras – sulaikytas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: