Panevėžyje prie vaistinių nusidriekė eilės

Pranešus apie tai, kad gyventojai vėl gali vaistinėse įsigyti medicininių kaukių ir respiratorių Panevėžyje prie vaistinių nusidriekė eilės.

Ramygalos gatvės Camelia vaistinėje kaukių ir respiratorių neliko dar iki pietų, nors vienam asmeniui buvo parduodama tik po 5 vnt.

Aukštaitijos naujienų portalo AINA skaitytojui pavyko užfiksuoti Ramygalos gatvėje besiburiuojančius pirkėjus prie Eurovaistinės. Kaip sakė vaistinės pardavėjos, Eurovaistinėje vienam pirkėjui gali parduoti ne daugiau 10 vnt. kaukių ar respiratorių.

„Įsigyti tokių apsaugos priemonių kaip respiratoriai ir medicininės kaukės pasaulinėje rinkoje vis dar yra iššūkis. Jų paklausa toliau auga, o pasiūla nespėja jos patenkinti. Šalys nuolat konkuruoja dėl apsaugos priemonių, todėl šią siuntą ir tai, kad Lietuvos gyventojai turės galimybę vėl apsirūpinti taip reikalingomis kaukėmis ir ypač respiratoriais, vertiname kaip tam tikrą laimėjimą. Suprasdami, kad net ir tokie kiekiai yra laikinas sprendimas, toliau ieškome tiekėjų, iš kurių galėtume užsakyti daugiau apsaugos priemonių“, – sako Rasa Montvilė, BENU vaistinių tinklo generalinė direktorė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: