Panevėžio policija ieško vandalų, kurie Navadolio gatvėje pasikėsino į privataus namo kieme stovėjusį automobilį. Ilgapirščiai ar piktavaliai asmenys subraižė beveik visą visureigio kėbulą ir savininkui pridarė keturženklį nuostolį.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, pareigūnai pranešimą apie apgadintą transporto priemonę gavo gegužės 23 d. apie 18 val. 06 min.
Apibraižė kone visą kėbulą
Nukentėjusysis nurodė, kad nusikaltimas įvykdytas savaitgalį – per parą laiko, nuo gegužės 22 d. 17 val. iki gegužės 23 d. 17 val. Panevėžyje, Navadolio gatvėje, privataus gyvenamojo namo kieme stovėjusiam automobiliui „Jeep Renegade“ (pagamintam 2016 m.) buvo padaryti dideli išorės sugadinimai.
Atvykę pareigūnai užfiksavo, kad piktavaliai aštriu daiktu giliai subraižė automobilio kairės pusės dureles, abu sparnus, priekinį bamperį ir variklio dangtį (haubotą). Transporto priemonės savininkas patirtą materialinę žalą įvertino 1 500 eurų.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas
Kas paskatino tokį išpuolį – asmeninis kerštas ar chuliganiškos paskatos – aiškinasi Panevėžio policijos tyrėjai. Įvykio vietoje ieškoma pėdsakų, tikrinama, ar apylinkėse nėra vaizdo stebėjimo kamerų.
Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 straipsnio 1 dalį (Turto sunaikinimas ar sugadinimas). Už svetimo turto sugadinimą įtariamiesiems gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.