Panevėžyje rinkimų baigtis sunkiai prognozuojama

Pasak politikos žinovų, sudėtinga prognozuoti rinkimų baigtį Šiauliuose ir Panevėžyje – praneša LRT. „Šiuose miestuose viską turėtų nulemti žmonių aktyvumas. Šiauliuose tarp kandidatų gali būti kelių šimtų balsų skirtumas, nedrįsčiau prognozuoti, kuris laimės“, – sako L. Bielinis.

Pirmajame ture Šiauliuose daugiausiai balsų gavo Visuomeninio rinkimų komiteto „Artūro Visocko nepartinis sąrašas“ atstovas A. Visockas, gavęs 17,15 proc. balsų, o jo varžovas – Visuomeninio rinkimų komiteto „Valerijaus Simulik judėjimas „Už Šiaulius“ atstovas Valerijus Simulik – sulaukė 15,89 proc. rinkėjų balsų.

„Šiauliuose iš tiesų gali laimėti ir vienas, ir kitas kandidatas. Abu jie yra nepartiniai, bet politikoje – ne naujokai. Čia galime mesti monetą, nes, atsižvelgiant į pirmąjį turą, baigtis yra labai sunkiai prognozuojama“, –  teigia M. Jastramskis.

Tuo metu Panevėžyje Visuomeninio rinkimų komiteto „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ atstovą Rytį Mykolą Račkauską palaikė 22,65 proc. rinkėjų, o už TS-LKD kandidatą Maurikijų Grėbliūną balsavo 16,03 proc. rinkėjų.

„Panevėžyje abi pusės gali susitarti dėl kokio nors palaikymo, bet abu kandidatai turi kovoti dėl rinkėjų aktyvumo“, –  sako L. Bielinis.

Kaip teigia politologas M. Jastramskis, kas laimės Panevėžyje, pasakyti išties sudėtinga. „Konservatorių žmogus yra naujas ir jaunas. Anksčiau konservatoriai Panevėžyje pirmaudavo, tačiau vėliau nišą užėmė Povilas Urbšys. Viskas priklausys nuo to, kiek žmonių ateis balsuoti. Jei pritaikytume Kauno logiką, turėtų laimėti R. M. Račkauskas“, – prognozuoja TSPMI dėstytojas.

LRT_lt_logo

LRT


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: