NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosSportas

Panevėžyje rungtyniaus R. Stanulevičius

Gintaras Brazdžionis

FK „Panevėžys“ pasirašė sutartį iki šio sezono pabaigos su 24-erių metų saugu Roku Stanulevičiumi. Paskutinius kelis sezonus Izraelyje rungtyniavęs futbolininkas Panevėžyje treniruojasi jau nuo kovo mėnesio pradžios. Tačiau tik praėjusią savaitę atkeliavo iš užsienio visi reikalingi dokumentai, be kurių futbolininkas negalėjo pasirašyti sutarties.

Atraminio saugo pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas Lietuvos futbolo aistruoliams puikiai pažįstamas. Prieš išvykdamas į Izraelį R. Stanulevičius atstovavo „Trakų“ (dabartiniai „Riteriai“) komandai, o dar anksčiau gynė Panevėžio „Ekrano“ ekipos garbę. R. Stanulevičiui keletą rungtynių teko žaisti ir Lietuvos U-21 rinktinėje.

Futbolo treniruotes Rokas pradėjo lankyti gimtuosiuose Biržuose, mokydamasis Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos pirmoje klasėje. R. Stanulevičiaus pirmuoju treneriu buvo jo tėtis. Vėliau sparčiai progresuojantis žaidėjas jau Panevėžyje treniravosi pas trenerius Algimantą Balilionį ir Liną Niurką. Baigęs šešias klases žaidėjas buvo pakviestas treniruotis Kauno Nacionalinėje futbolo akademijoje.

FK „Panevėžys“ naujokas puikiai pažįsta daugumą komandos žaidėju, o su Edvardu Tamulevičiumi, Sigitu Urbiu, Vytu Gašpuičiu, Jonu Skinderiu, Luku Čerkausku, Tomu Salamanavičiumi, Mariumi Suvaizdžiu yra anksčiau tekę kartu žaisti.

Paklaustas, kodėl pasirinko būtent FK „Panevėžys“, komandos naujokas atsakė:

„Jau gerokai anksčiau klubo direktorius kalbino prisijungti prie komandos, bet nebuvau dar pasiruošęs. Išsigydęs čiurnos traumą ir apsvarstęs visas aplinkybes nusprendžiau, kad FK „Panevėžys“ filosofija ir strategija man visiškai tinka. Nors traumą jau išsigydžiau, bet dar prireiks šiek tiek laiko, kol pasieksiu reikiamą sportinę formą. Dabartinė FK „Panevėžys“ sudėtis solidi, bet komandai kol kas sunkiai sekasi rinkti taškus. Neabejoju, kad greitu laiku komandos rezultatai A lygoje pagerės“, – sakė R. Stanulevičius.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas tikisi, kad klubo naujokas komandai bus naudingas.

„Rokas labai universalus žaidėjas. Nors jo pagrindinė pozicija – atraminis saugas, bet reikalui esant žaidėjas puikiai gali jungtis į atakas ir sustiprinti puolimą. Tokio futbolininko mums labai trūko“, – teigė klubo direktorius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close