Panevėžyje siūlomas svajonių darbas – žvaigždės kontraktas ir metai šlovės

Ko gera, daugelis merginų ir vaikinų pasvajoja apie žvaigždės gyvenimą – kad jų veidai puoštų žurnalų viršelius, o žmonės atpažintų gatvėje. Ši svajonė gali išsipildyti! Panevėžyje atsinaujinęs prekybos centras RYO siūlo svajonių darbą – vienerių metų trukmės reklaminio veido kontraktą.

Garsiausi pasaulio dizaineriai vis dažniau ant podiumų išleidžia paprastus žmones, o žymiausi prekių ženklai reklamoms renkasi tikruosius jų produkcijos vartotojus. Modernus ir ryškus prekybos centras RYO drįsta pasielgti taip pat – panevėžiečius vaikinus ir merginas kviečia dalyvauti atrankoje!

„Esame šiuolaikiški, mūsų pirkėjas – aktyvus, dirbantis, iššūkių nebijantis ir gyvenimo kokybės ieškantis žmogus. Norime įkvėpti ir Panevėžio žmones pakeisti savo gyvenimą!, – sako PC RYO vadovė Jūratė Gaspariūnienė. – Konkurso dalyviai turi galimybę ne tik tapti mūsų veidu, laimėti vienerių metų kontraktą bei dirbti svajonių darbą – jų laukia ir solidus honoraras.“

Norintieji tapti RYO veidu kviečiami užpildyti anketą nuo šiandien iki kovo 28 dienos internetinėje svetainėje www.ryo.lt/tapk-ryo-veidu. O jau kovo 29-ąją prekybos centre RYO įvyks didžioji atranka.  Nugalėtoją rinks kompetentinga komisija, joje – garsiausi modeliai ir fotografai, o penktasis komisijos narys – socialinio tinklo „Facebook“ fanai.

Nugalėtojo laukia net metų trukmės reklaminio veido kontraktas su prekybos centru RYO: naujoji žvaigždė dalyvaus fotosesijose, reklaminėse kampanijose ir puoš visiškai naujo leidinio viršelius!

Nuo 2011 m. PC RYO savininkė yra Suomijos investicinė bendrovė „Pontos Group“, o PC valdytoja – kompanija CBRE. Pagal 2013 metų pajamas, CBRE yra didžiausia pasaulyje komercinio nekilnojamojo turto paslaugų ir investicijų įmonė. CBRE taip pat yra viena didžiausių prekybos centrų valdytojų Europoje, valdanti jų daugiau nei 220. Baltijos šalyse CBRE šiuo metu valdo ir nuomoja tris mažmeninės prekybos sektoriaus objektus – „Riga Plaza“, „Galleria Riga“ ir RYO, jų bendras plotas yra daugiau kaip 155 tūkst. kv. m (bendras nuomojamas plotas – 97 tūkst. kv. m), čia įsikūrę daugiau nei 400 nuomininkų.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: