Panevėžyje sulaikyti prekeiviai kvaišalais

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnų neseniai surengtos slaptos operacijos metu sulaikyta grupė asmenų, įtariamų disponavus labai dideliu kiekiu narkotinių ir psichotropinių medžiagų. Ikiteisminiam tyrimui vadovaujančio Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro prašymu teismas trims įtariamiesiems skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Lapkričio viduryje Panevėžio teisėsaugos surengtos operacijos metu buvo atlikta daugiau nei dvidešimt kratų įtariamųjų automobiliuose, namuose, sodybose, garažuose, nuomojamose patalpose. Surasti ir paimti grynieji pinigai, įrankiai narkotikams sverti, pakuoti bei gabenti.

Kratų metu policijos pareigūnai rado ir paėmė daugiau nei dvidešimt kilogramų, kaip įtariama, narkotinių ir psichotropinių medžiagų – kokaino, kanapių ir haliucinogeninių grybų. Pirminiais duomenimis, surastų kvaišalų kaina juodojoje rinkoje gali siekti net 250 tūkst. eurų.

Šiuo metu įtarimai pareikšti penkiems Panevėžio miesto gyventojams – keturiems vyrams bei vieno iš jų sutuoktinei. Trys iš įtariamųjų suimti, kitiems taikomos švelnesnės kardomosios priemonės. Dalis šių panevėžiečių anksčiau jau buvo teisti. Pareigūnų žiniomis, šie asmenys narkotines medžiagas galimai platino ne tik Panevėžio, bet ir kitose apskrityse

Baudžiamasis kodeksas už disponavimą labai dideliu kiekiu narkotinių ar psichotropinių medžiagų numato laisvės atėmimą nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Generalinės prokuratūros ir Panevėžio AVPK informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: