Panevėžyje sumušta „Mis Lietuva 2014“ konkurso „Mis foto“ nugalėtoja

LNK laida KK2 sužinojo, kad neseniai savo gimtajame mieste buvo sumušta „Mis Lietuva“ gražuolė Reda Giedrikaitė.

Panevėžietė Reda Giedrikaitė dalyvavo konkurse „Mis Lietuva 2014“. Mergina ant scenos sužavėjo komisiją ir žiūrovus natūraliu grožiu, laisvu elgesiu bei inteligencija. Apdovanojimų metu Reda pelnė „Mis Foto“ titulą. Neišpasakytas džiaugsmas, vertingi prizai ir šlovės akimirkos.

Po konkurso Kėdainiuose euforijoje skendinti Reda grįžo į gimtąjį Panevėžį. Nors mergina mokosi Lietuvos edukologijos universitete, ji aplanko ir tėviškę. Taip buvo ir po konkurso. Reda su klasės draugu išėjo pasivaikščioti po saulės nutviekstą miestą.

Mergina pasidžiaugė gimtuoju miestu: kokios nuostabios gatvės, kokie linksmi ir geranoriški žmonės. Panevėžys – tai ne toks Panevėžys, koks buvo anksčiau. Kuomet gatvėje siautėdavo chuliganai, reketininkai atiminėjantys pinigus ir mušantys praeivius.

Atšventusi „Mis foto“ titulo laimėjimą, Reda iš klubo patraukė namo. Pas mamą. Tačiau kuomet su draugu ėjo pro kebabinę, pamatė, kaip stumdosi du treningais pasidabinę jaunuoliai. Šalia jų sukiojosi dvi fyfos. Reda nusiminė.

„Tie du vaikinai labai keikėsi daug, skambėjo labai negražus leksikonas. Aš savo draugui, klasiokui sakau: na va, štai tau gražus Panevėžys“, – LNK laidoje KK2 šį antradienio vakarą 19.30 val. pasakokjo Reda.

Prie „Mis foto“ staiga prišoko įsiutusios panevėžietės ir ėmė rėkti. Viena mergina griebė Redą už rankos ir partrenkė ant grindinio. Persigandusi gražuolė pašoko ant kojų, pradėjo šauktis policijos pagalbos.

„Norėjo mane pamokyti, griebė už rankos ir pergriovė mane“, – prisimena Reda. Neilgai trukus atvyko policija. Persigandę užpuolikai išsibėgiojo. Reda apsiverkė.

Dvidešimt vienerių metų studentė, būsima mokytoja, Lietuvos gražuolė, iki šiol negali pamiršti skaudaus smūgio. Merginai skaudu, kad gimtajame mieste vis dar atsiranda pavydžių smurtautojų, kurių vertybės saulėgrąžos, kastetai, treningai, beisbolo lazda ir peroksidiniai plaukai.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: