Trečiadienio popietę Panevėžyje užregistruotas įžūlus vagystės atvejis. Ukmergės gatvėje veikiančiame prekybos kioske apsilankęs asmuo pasisavino jame buvusius svetimus daiktus.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, pranešimas apie nusikaltimą gautas birželio 3 d. apie 13 val. 56 min.. Nukentėjusi 1963 m. gimusi moteris pareigūnams nurodė, kad vagystė įvykdyta Ukmergės gatvėje esančiame prekybos kioske.
Nusikaltėlio grobiu tapo ten palikta piniginė ir joje buvę asmens bei kiti svarbūs dokumentai. Padarytą nuostolį nukentėjusioji įvertino 275 eurais.
Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 straipsnį (Vagystė). Už svetimo turto pagrobimą numatoma atsakomybė nuo baudos ar viešųjų darbų iki laisvės atėmimo.