Panevėžyje uždaromas vakcinavimo centras

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad nuo kovo 1 d. uždaromas centrinėje miesto dalyje, Laisvės a. 18, įsikūręs vakcinavimo centras.

„Vakcinavimo centras uždaromas, tačiau vakcinavimo procesas tęsiasi toliau – gyventojai nuo COVID-19 ligos bus vakcinuojami asmens sveikatos priežiūros įstaigose. Be to, Panevėžio miesto poliklinikoje veiks papildomas skiepų kabinetas, kuriame taip pat bus galima vakcinuotis nuo koronaviruso“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Atkreipiame dėmesį, kad skiepytis nuo COVID-19 ligos galima bet kurioje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje, nepriklausomai, į kurią sveikatos įstaigą gyventojai yra prisirašę. Norint užsiregistruoti skiepui prašome tiesiogiai kreiptis į įstaigą, taip pat galima skambinti trumpuoju numeriu 1808 arba internetu www.1808.lt.

Primename, kad 5–11 metų amžiaus vaikai skiepijami specialiai šiai amžiaus grupei skirta mažesnio tūrio „Comirnaty“ vakcina. 5–11 metų amžiaus vaikai skiepijami tik iš anksto užsiregistravę ir jų skiepijimas vyksta tik VšĮ Panevėžio miesto poliklinikoje, Nemuno g. 75, 234 kabinete.

Naujausiais duomenimis Panevėžyje bent viena vakcinos doze yra paskiepyti 71,6 proc. panevėžiečių.

Komunikacijos skyrius   


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: