LIDL nuotr.

Panevėžyje vagys įsisuko į maisto prekių parduotuves

Pastarojoje Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato paros įvykių suvestinėje pranešama apie tris per kovo mėnesį įvykdytas vagystes palyginti netoli vienas nuo kito J.Basanavičiaus ir Aukštaičių gatvėse esančiuose prekybos centruose „Lidl” ir „Iki”.

Dar kovo 1 ir 2 dienomis tiesiog identišku laiku – 21 valandą 6 minutės iš prekybos centro „Lidl”, esančio J.Basanavičiaus gatvėje per du kartus buvo pavogta prekių daugiau kaip už pusę tūstančio eurų. Nurodoma, jog pirmą dieną pavogta prekių už 214,79 euro, o antrą dieną – už 299,60 euro.

Tuo tarpu kovo 23 dieną apie 7.30 valandą iš maisto parduotuvės „Iki”, esančios Aukštaičių gatvėje pavogta prekių už 162,59 euro.

Kas iš maisto prekių parduotuvių buvo vagiama, ar vagystes vykdė tas pats asmuo ar asmenys, ar yra kokie nors įtariamieji, nors akivaizdu, kad prekybos centruose yra vaizdo stebėjimo kameros ir vagystės buvo užfiksuotos, Panevėžio apskrities VPK komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Rasa Meištė patikino, kad daugiau jokios informacijos nėra.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: