Panevėžyje vėl „švarinami“ BMW markės automobiliai

Antradienį registruoti du pranešimai apie Panevėžyje „apšvarintus“ du netoli vienas nuo kito stovėjusius BMW markės automobilius. Tai tik parodo apie šių mašinų detalių paklausą juodojoje rinkoje.

Apie 7.30 valandą pastebėta jog išdaužtas J.Basanavičiaus gatvėje stovėjusio automobilio BMW durų stiklas. Negana to, buvo pavogtas mašinos vairas, nuluptas navigacijos valdymo ratukas, įskeltas navigatoriaus ekranas, apgadintos automobilio vidaus apdailos detalės. Pareiškėjas patirtus nuostolius įvertino 1300 eurų.

Maždaug po valandos buvo pastebėta, jog išdaužtas ir Beržų gatvėje stovėjusio automobilio BMW durų stiklas. Vėlgi buvo išluptas mašinos vairas bei sugadinta oro pagalvių rėlė. Automobilio savininkas nurodė patyręs 700 eurų nuostolį.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Rasa Galkauskienė pritarė, jog abi šios vagystės gali būti tarpusavyje susiję. Anot jos, Panevėžio policija yra sulaikiusi ne vieną vagių iš automobilių grupę, tačiau atsiranda naujų ilgapirščių. Policijos atstovė sutiko, kad Panevėžyje dažniausiu nusikaltėlių taikiniu lieka BMW markės automobiliai.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: