Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžyje viešėjo tarptautinio projekto dalyviai

Pirmadienį Panevėžio miesto savivaldybėje lankėsi Europos Sąjungos lėšomis finansuojamo projekto „Eurostovykla“ atstovai iš Italijos, Čekijos, Kipro bei Lietuvos.

„Džiaugiuosi matydamas jus Panevėžyje. Malonu, kad turite galimybę lankytis mūsų mieste, iš arčiau susipažinti su projekto dalyviais, pabendrauti su bendraamžiais. Linkiu visiems puikios viešnagės ir gerų įspūdžių“, – sakė Panevėžio miesto mero pavaduotojas Lauras Jagminas.

Susitikimo metu svečiams buvo pristatyta Panevėžio miesto kultūrinė, socialinė bei ekonominė aplinka, parodytas reprezentacinis miesto klipas.

Projekto įgyvendinimo metu organizuojami tarptautiniai jaunuolių mainai, skatinant susidomėjimą sveika mityba, aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdais bei drauge su psichologais, dietologais, sporto specialistais sprendžiant neteisingų mitybos įpročių sąlygotas sveikatos problemas. Vienas iš projekto tikslų – per neformalų ugdymą skatinti jaunimo mainus ir suteikti galimybę įgyti esminių gebėjimų, kurie prisidėtų prie jų asmeninės ir socialinės ugdymosi raidos.

Projekto dalyviai Panevėžyje svečiuosis iki rugpjūčio 3 d.

Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Komunikacijos skyrius

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: