Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžyje vieši Estijos ambasadorė

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje apsilankė Estijos ambasadorė J. E. Kai Kaarelson, Estijos ambasados patarėjas ekonomikos ir kultūros klausimais Mart Tarmak bei Estijos prekybos rūmų Lietuvoje atstovai.

„Džiaugiamės matydami jus ir visą jūsų lydinčią delegaciją. Panevėžyje sėkmingai veiklą vysto Estijos kapitalo įmonė „Harju Elekter“, kuri dar yra  ir socialiai atsakingas verslas, prisidedantis prie darnaus judumo skatinimo, darbuotojų mobilumo didinimo. Dėkojame Estijos ambasadai už parodytą dėmesį  Panevėžiui. Tikimės, kad mūsų mieste jums viešnagė bus įdomi, o draugiški santykiai ir toliau leis mums bei visiems panevėžiečiams geriau pažinti jūsų kultūrą“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Susitikimo metu Estijos ambasados delegacijai buvo pristatyta miesto ekonominė, socialinė, investicinė situacija, pasidžiaugta sporto bei kultūros laimėjimais.

Po susitikimo su meru svečiai išvyko į Juozo Balčikonio gimnaziją, vėliau lankysis Dailės galerijoje, vyks į įmonę „Harju Elekter“, kur susitiks su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovais bei nariais.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: