Panevėžyje vyko labdaros akcija „Radastos diena“

Panevėžyje atgaivinta šimtametė tradicija. Jau 1912 m. garbingi ponai su poniomis pardavinėjo pavasarines gėles Panevėžio gatvėse ir surinktus pinigus aukojo labdarai. Šiandien prie labdaringos akcijos prisidėjo meras Rytis Račkauskas, jo pavaduotojai Petras Luomanas ir Aleksas Varna, kurie aukojo patys ir rinko aukas palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei.

„Socialinis-kultūrinis projektas „Panevėžys vienija, ir taškas!” gegužės mėnesį dedikuoja senatvės ir jaunystės sankirtoms, todėl akcija labai artima šiai dvasiai. Man didelė garbė prisidėti prie iniciatyvos, siekiančios pagerinti ligotų ir senyvų žmonių gyvenimą. Dalyvaudamas akcijoje pastebėjau, kad dauguma panevėžiečių yra geranoriški ir pasirengę aukoti. Tai rodo, kad esame neabejingi kito skausmui“, – sakė meras R. Račkauskas.

„Radastos dienos“ organizatorius J. Miltinio dramos teatras dalyvauti labdaros akcijoje pakvietė įmones, įstaigas, bendroves, mokyklas, bendruomenes. Surinktos lėšos bus perduotos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei, kurios sunkiems ligoniams labiausiai trūksta deguonies aparatų.

Ryšių su visuomene skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: