Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos sunkiosios atletikos treneris Dovydas Sužiedelis (AINA.LT nuotr.)

Panevėžyje vyko pirmosios šių metų sunkiosios atletikos varžybos „Panevėžio taurė 2023“ (video)

Sausio 7 d., šeštadienį, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje vyko sunkiosios atletikos turnyras „Panevėžio taurė 2023“, kuriame varžėsi 16 merginų ir 45 vaikinai iš Lietuvos.

Varžybų organizatorius Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos sunkiosios atletikos treneris Dovydas Sužiedelis teigė, kad tai jo pirmosios organizuojamos varžybos.

Panevėžio sunkiosios atletikos klubo „Jėga“ pirmininkas Gintautas Čeponis pasidžiaugė, kad naujas sporto varžybų sezonas pradedamas būtent Panevėžyje.

Į varžybas Panevėžyje susirinkę treneriai neabejojo savo auklėtinių pasiekimais.

Gera nuotaika ir optimizmu varžybas pradėjo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai sunkiaatlečiai Hubertas Šumnauskas ir Mikas Šredersas. Tačiau treneris apgailestavo, kad ne visi sportininkai galėjo dalyvauti varžybose.

Hubertas Šumnauskas svorio kategorijoje iki 61 kg išrovė 71, išstūmė 81 kg sveriančias štangas ir iškovojo II-ąją vietą. Mikas Šredersas gausioje iki 81 kg svorio kategorijoje, kurioje varžėsi net 11 dalyvių, liko šeštas. Jis išrovė 74 ir išstūmė 85 kg svorio štangas.

Merginų tarpe įvairiose svorio kategorijose nugalėtojomis tapo Kamilė Jocaitė (Telšiai), Akvilė Vosyliutė ir Mantė Rekašiutė (iš Degaičių), Inga Znotinaitė (Klaipėda) ir  stipriausia šių varžybų dalyvė išstūmusi 110 kg – Gintarė Bražaitė iš Anykščių.

Vaikinų tarpe įvairiose svorio kategorijose nugalėtojais tapo Kornelijus Stanevičius , Markas Galkauskas, Rasvydas Asijavičius ir Airidas Rimkevičius iš Marijampolės, vilniečiai  Laurynas Ustinovas ir Daniel Macesovič, Edvinas Baklanovas (Anykščiai), Mindaugas Tauginas (Klaipėda-Panevėžys) ir Algimantas Trajanauskas iš Klaipėdos pripažintas stipriausiu varžybų dalyviu išstūmusiu 170 kg. svorį.

Sunkiosios atletikos klubo „Jėga“ pirmininkas Gintautas Čeponis džiaugiasi šios sporto šakos perspektyvomis Panevėžio mieste bei Lietuvoje. Jam pritarė ir kitų sporto klubų atstovai.

Sunkiosios atletikos turnyre „Panevėžio taurė 2023“, dalyvavo sunkiaatlečiai iš Vilniaus, Panevėžio, Telšių, Klaipėdos, Anykščių, Alytaus ir Marijampolės.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: