Panevėžyje vyksiančius renginius aktyviau rems „Kalnapilio – Tauro grupė“

Viena didžiausių įmonių Panevėžyje „Kalnapilio-Tauro grupė“ imasi iniciatyvos bendradarbiauti su miesto savivalda ir ketina prisidėti prie Aukštaitijos sostinės gerovės kūrimo. Panevėžio miesto meras tokią iniciatyvą vertina teigiamai, ir sako, jog tai – puikus pavyzdys kitoms miesto įmonėms.

Daugiau nei šimtmetį Panevėžyje veikianti alaus darykla „Kalnapilis šiemet ne tik plečia savo veiklą, bet ir ketina efektyviau bendradarbiauti su miesto vadovais ir bendruomene. Bendrovės generalinis direktorius sako, jog visa tai – panevėžiečių gerovei.

Bendrovės vadovas Marijus Kirstukas sako, kad įmonė pasirengusi remti ne tik miesto sportininkus, bet ir vietos kultūrą. Tokiais įmonės norais džiaugiasi Panevėžio vadovai. Meras viliasi, jog „Kalnapilis“ skirs dėmesio ir kitų aktualių problemų sprendimui bei bendravimui ir bendradarbiavimui su miesto bendruomenėmis.

Po susitikimo, abu vadovai pabrėžė, jog renginių rėmimas – tik bendradarbiavimo pradžia. Miesto meras įmonės žadėtą paramą vadina gyvybiškai svarbia, todėl primena, jog prie Panevėžyje vysiančių renginių ar idėjų prisidėti gali ir kitos čia veikiančios pramonės įmonės.

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV logo2

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: