AktualijosKultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

Panevėžyje vyksta vasaros knygų fiesta

Šiandien Panevėžio miesto mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas ir Kultūros skyriaus vedėja Asta Čeponienė dalyvavo vasaros knygų fiestos atidaryme.

„Knygos – tai žinių lobynas. Kažkada knyga buvo vienintelis žinių šaltinis, vienintelė pramoga. Knygos plėtoja žmonių vaizduotę, padeda suprasti gyvenimą bei žmogų supantį pasaulį, džiaugiuosi, kad ir  šiais  technologijų laikas, knyga nepraranda savo svarbos ir reikšmės. Sveikinu ir dėkoju organizatoriams, o lankytojams linkiu gražios ir šiltos popietės su knyga“, – linkėjo mero pavaduotojas V. Jakštas.

Šiandien iki 18 val. Laisvės aikštėje vykstančioje fiestoje bus galima sutikti legendines aktores, kino ir teatro žvaigždes Vaivą Mainelytę ir Gražiną Baikštytę, mokslininką, vietovardžių žinovą dr. Kazimierą Garšvą, vaikų ir jaunimo rašytoją Vytautą Račicką, knygų autorę Raimą Zander.

Šventė gausi įdomiais renginiais: naujausių knygų pristatymais, kūrybinėmis dirbtuvėmis, stalo žaidimais, edukacijomis, įvairiomis atrakcijomis. Įvairaus amžiaus lankytojai galės išbandyti savo kūrybinius sugebėjimus, pasigrumti proto dvikovose, pasisemti žinių.

Renginį organizuoja G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kartu su Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacijos leidyklomis.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close