Gėdos lenta PNVZ nuotr.

Panevėžyje vykstanti sankryžų rekonstrukcija toliau kelia vairuotojų pasipiktinimą

Nebe pirmi metai Panevėžyje aktyviai rekonstruojamos gatvės, o dar aktyviau vietoje įprastų sankryžų įrenginėjamos žiedinės sankryžos. Niekas neabejoja, kad jos turėtų užtikrinti saugesnį eismą, tačiau vairuotojus ir net maršrutinių autobusų keleivius piktina, kad ta rekonstrukcija užsitęsia pernelyg ilgai.

Rugsėjo 1-ąją redakcija sulaukė pasipiktinusio vairuotojo netgi su nuotraukomis skundo. Vyriškis nurodė, jog Panevėžio miesto savivaldybė skelbė, jog iki rugsėjo 1 dienos baigs žiedinės Senamiesčio, S.Kerbedžio ir Tinklų gatvių sankryžos rekonstrukciją, bet, anot jo, dabar ją galima pravažiuoti nebent traktoriumi ar visureigiu. O gal savivaldybė ir vairuotojai mąsto apie skirtingus rugsėjus?

Pabandžius situaciją išsiaiškinti Panevėžio miesto savivaldybėje, Komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Morkūnė nurodė, jog buvo skelbta, kad atliekant žiedinės sankryžos įrengimo darbus minėta sankryža iki rugsėjo 1-osios bus uždaryta. Tačiau, anot valdininkės, jau rugpjūčio 16 dieną sankryža buvo iš dalies atidaryta, o jos rekonstrukcijos pabaiga numatyta 2023 metais.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: