Panevėžyje ypatingas dėmesys skiriamas senjorų vakcinacijai

Šalyje prastėjant epidemiologinei situacijai panevėžiečiai kviečiami aktyviau skiepytis nuo COVID-19 ligos, ypatingai tą padaryti raginami 75 metų ir vyresni senjorai.

„Artėja šaltasis metų periodas, kuomet paūmėja įvairios peršalimo ligos, išauga susirgimo gripu skaičius, be to šalyje dominuoja ir Delta atmaina, kuri yra labai pavojinga vyresnio amžiaus žmonėms. Todėl ypač raginame senjorus 75 metų ir vyresnius dar nespėjusius pasiskiepyti nuo koronaviruso tą padaryti dabar, apsaugant save ir siekiant užkirsti kelią plisti šiai klastingai ligai. Jau antrą savaitę intensyviai bendraujame su Panevėžyje veikiančiomis asmens sveikatos priežiūros įstaigomis ir raginame, kad jos prisijungtų prie skiepijimo proceso – prašome jų, kad skambintų dar nevakcinuotiems pacientams ir kviestų juos neatidėlioti skiepų. Be to, Panevėžio miesto poliklinikos mobili komanda jau vyksta skiepyti į namus 75 m. ir vyresnius asmenis, prie šios akcijos raginamos prisijungti ir kitos sveikatos įstaigos“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sveikatos poskyrio vedėjas Mindaugas Burba.

75 m. ir vyresnio amžiaus asmenys, norintys, kad jie būtų paskiepyti namuose, kviečiami kreiptis tel. 8 659 54598.

Remiantis naujausiais duomenimis Panevėžyje bent vieną skiepo dozę gavo 81,5 proc. 75-79 m. amžiaus senjorų. Lyginant šalies mastu tokio amžiaus senjorų yra paskiepyta 76,2 proc. 80 m. ir vyresnių panevėžiečių paskiepyta 71,4 proc., šalies mastu – 65,2 proc.

Primename, kad registruotis skiepui nuo COVID-19 ligos galima elektroniniu būdu puslapyje www.koronastop.lt ar tel. 1808. Vakcinavimo centre gyventojai laukiami kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 20 val. o gyventojai, atėję pasiskiepyti be išankstinės registracijos laukiami nuo 8 iki 19 val.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: