AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Panevėžys atsinaujina! „Ekrano“ marios bus patrauklesnės

Panevėžio miesto savivaldybė pasirašė sutartį su UAB „JK Ranga“, pagal kurią bus tęsiami „Ekrano“ marių pakrančių ir aplinkos atnaujinimo, tvarkymo darbai.

Tai bus antrasis „Ekrano“ marių tvarkymo etapas. Rangos darbai bus atliekami valstybinėje žemėje, ribojamoje „Ekrano“ mariomis, Pajuostės pl. ir J. Biliūno g., šių gatvių zonose (pirmuoju etapu – iki rajono teritorijos ribų). Bus įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai su poilsio ir pramogų zonomis, apšvietimas, takai J. Biliūno gatvėje, autobusų stotelė Pajuostės pl. ir automobilių aikštelė, rekonstruojami  privažiuojamieji keliai.  Atsiras valčių ir mažų laivelių nuleidimo į vandenį vieta, pontoninis lieptas ir prieplauka mažiems laiveliams, lauko treniruoklių, vaikų žaidimų, paplūdimio tinklinio, šunų vedžiojimo aikštelės ir kt. Statybos darbų vertė – per 1,5 mln. Eur.

„Žengiame antrą žingsnį, kad Panevėžys pagaliau turėtų patrauklią, kokybišką zoną, kur miesto bendruomenė ir svečiai galėtų leisti laisvalaikį šiltuoju metų laiku. Smagu ir tai, kad kartu su Savivaldybe eina verslas – dar vieną pramogą pasiūlys UAB „Automatikos sistemos“, jau šiemet „Ekrano“ mariose ketinanti įrengti vandenlenčių parką“, – sako administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna.

Primename, kad pirmuoju „Ekrano“ marių teritorijos sutvarkymo etapu bus įrengiamas naujas pėsčiųjų ir dviračių takas, mediniai takai su pantoniniais tilteliais vandens link, poilsio, sporto ir vaikų žaidimų aikštelės, medinis tiltas, mažoji architektūra, iškylų ir laužaviečių vietos, tvarkomi želdynai. kurių ryškios spalvos brandinamos uogos prikvies paukščius, o žiemą kontrastuos su balta aplinka, sukurdamos įspūdingą reginį.

„Ekrano“ marių teritorijos sutvarkymo projektui Savivaldybė gavo 1,46 mln. Eur investicijų, beveik 129 tūkst. Eur skiria valstybė.

Projektas turėtų būti įgyvendintas iki 2020 m. spalio.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button