Panevėžys atsinaujina! Jaunimo sodas po rekonstrukcijos – vėl pilnas lankytojų

Efektyviai naudodamas Europos Sąjungos (ES) ir valstybės investicijas, Panevėžys padarė didelę pažangą infrastruktūros srityje. Mieste nesustoja statybos, įvairūs pokyčiai įsilieja į besikeičiantį Panevėžio veidą.

Po rekonstrukcijos vėl atrandamas Jaunimo sodas, A. Jakšto g. skveras, Maironio takas.

Įgyvendinant iš dalies (ES) finansuojamą projektą „Jaunimo sodo sutvarkymas“, kurio tikslas – prisidėti prie palankių sąlygų verslo plėtrai bei skatinti bendruomeninę veiklą Panevėžio mieste, pertvarkyti želdiniai, atnaujinti ir įrengti nauji modernūs mažosios architektūros elementai, pėsčiųjų ir dviračių takai, apšvietimas, vaikų žaidimo, krepšinio, petankės aikštelės, viešasis tualetas. Užbaigus projektą miesto bendruomenei sukurta kokybiška laisvalaikio bei užimtumo erdvė, tinkamos sąlygos naudotis modernia, patrauklia laisvalaikio ir rekreacine infrastruktūra.

„Džiugu, kad Panevėžys gražėja, keičiasi ir daugėja tokių erdvių. Gyventojai jau spėjo įvertinti Jaunimo sodą: sutvarkytame ir atnaujintame parke netrūksta lankytojų, tą rodo niekada neištuštėjančio krepšinio, vaikų žaidimo aikštelės“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Jaunimo sode sukurta patraukli vieta bendrauti jaunimui, užsiimti aktyviu laisvalaikiu gamtoje. Tikimasi, kad ši vieta taps puikia laisvalaikio, susitikimų, kasdienybės paįvairinimo vieta ne tik įvairaus amžiaus panevėžiečiams, nauja traukos vieta turistams ir miesto svečiams, bet ir verslas įvertins sudarytas palankios investicinės aplinkos kūrimo sąlygas.

Techninį projektą parengė UAB „Panprojektas“, statybos darbus įgyvendino AB „Statkorpas“ ir UAB „Žilinskis ir Co“. Panevėžio miesto savivaldybės administracija kreipėsi dėl papildomo finansavimo projektui skyrimo. Bendra projekto vertė – 1 568 385,94 Eur.

Baigtas tik pirmas iš dviejų Projekto įgyvendinimo etapų, antruoju etapu Jaunimo sode planuojama įrengti grindinį fontaną, amfiteatrą, sporto aikštelių apšvietimą.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: