AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Panevėžys atsinaujina! Statybininkai įžengė į „Vilties” progimnaziją

Panevėžio miesto savivaldybė užsibrėžė, kad per 2 metus kur kas jaukesnė, patogesnė ir gražesnė taptų viena populiariausių miesto mokyklų – „Vilties“ progimnazija. Įstaiga bus atnaujinama ES ir miesto biudžeto lėšomis.

„Prieš 3 metus pakeitėme mokyklos langus ir duris. Dabar turime ES finansavimą vidaus remonto darbams. Manome, kad to nepakanka įstaigos ir miesto bendruomenei. Norime, kad „Viltis“ infrastruktūros požiūriu taptų kuo kokybiškesnė. Tad miesto biudžeto lėšomis numatyta sutvarkyti pastato išorę, tačiau neprarandame vilties,  kad dalį lėšų pavyks gauti ir iš Valstybės investicijų programos“, – sako administracijos direktorius Tomas Jukna.

 „Vilties“ progimnazijai atnaujinti Savivaldybė gavo beveik 707 tūkst. Eur. Už juos bus kuriamos modernios, saugios ugdymo ir mokymosi erdvės: suremontuotas 31 kabinetas (technologijų, fizikos, chemijos ir kt.), biblioteka/skaitykla, aktų ir sporto salės. Bus tvarkoma valgykla ir koridoriai – atsiras energiją taupančių priemonių, pritaikytų specialiuosius poreikius turintiems mokiniams. Atsižvelgus į mokyklos ir nūdienos poreikius, bus nupirkta įrangos ir baldų.

Miesto biudžeto lėšomis bus šiltinamas pastatas, keičiamas stogas, atnaujinama šildymo, elektros, įrengta apsaugos sistema, lietaus tinklai, pastatas pritaikomas neįgaliesiems (pandusas, liftas). Šiuos darbus jau pradėjo viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UAB „Aukštaitijos ranga“. Jų vertė – 1,7 mln. Eur.        

Į pabaigą eina vidaus patalpų remonto viešųjų pirkimų procesas. Laimėtojas turėtų paaiškėti vasarą. 

 „Vilties“ progimnazija bus modernizuojama iki 2021 m. balandžio pabaigos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close