Panevėžys Collective: Indrė Svirplytė

Indrė Svirplytė  iš Panevėžio kilusi meninkė, savo kūrybinę kelionę tęsė Vilniaus Dailės Akademijoje, grafinio dizaino studijose, o Belgijoje Sint-Lucas School of Arts sėkmingai praplėtė savo kūrybinį lauką vaizduojamojo meno srityje. 

Meninkė apie savo kūrybą: „Sugerdama realybę ir derindama ją su įsivaizduojamais padarais, aš sukuriu gyvą ir akį traukiantį vaizdą/istoriją. Dažniausiai iliustracijas ir tekstilę naudoju kaip priemonę, norėdama parodyti labai spalvingą ir ryškų svajonių pasaulį. Yra manoma, kad sapnų studijavimas, analizė gali būti lengviausias kelias į nesąmoningą proto veiklą. Šis įsivaizduojamas sukurtas pasaulis taip pat gali būti laikomas būdu pabėgti nuo realybės ir parodyti vidinio „aš“ emocijas. Toks darbo būdas padeda suprasti, apmąstyti ir apsvarstyti save.“

Apie Panevėžys Collective:

Jaunų kūrybininkų kolektyvas kuriantis video pasakojimus apie Panevėžio miesto ir rajono kūrybiškus žmones. Ši iniciatyva suteikia galimybę pažinti, vienytis, bendradarbiauti ir palaikyti. Collective tikslas kurti lokaliai aktyvią bendruomenę kelti Panevėžio miesto socialinio ir vizualinio įvaizdžio įsimenamumą.

Panevėžys Collective veiklą galite sekti čia:

Instagram https://instagram.com/alkani_ikvepimui?igshid=1awe9jaab4jd6  

Facebook https://www.facebook.com/kolektyvas/

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCCjI0elsZe3fdez8kkpwj7w/videos

Kuriantys žmonės kviečiami pildyti anketą: https://forms.gle/GUefGdahfFpWJG3z6


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: