Panevėžys kviečia jungtis

Panevėžio Alumni asociacija, burianti ir įveiklinanti panevėžiečių diasporą, kviečia nauju žvilgsniu pažvelgti į miesto išeiviją ir ieškoti naujų jungčių, siekiant apjungti išvykusius panevėžiečius bei miesto gyventojus.

Gruodžio 19 d. 14 val. Panevėžio plėtros agentūra kartu su Panevėžio Alumni asociacija kviečia visus neabejingus Panevėžiui ir šio krašto žmonėms į pirmąjį virtualų forumą – „Panevėžys jungia“. Renginio metu bus keliami aktualūs klausimai apie Panevėžio bendruomenės ir svetur gyvenančios diasporos santykį, apie tarpusavio ryšio auginimą, ieškoma naujų idėjų šių jungčių stiprinimui bei puoselėjimui.

Prie diskusijos tiesiogiai iš Niujorko jungsis vienas garsiausių Lietuvos išeivijos menininkų Ray Bartkus, „Marius Jakulis Jason“ fondo vadovė Kotryna Stankutė, visuomenę nuolatos stebinanti savo netikėtais performansais panevėžietė menininkė Monika Dirsytė, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, filosofas, apžvalgininkas Paulius Gritėnas, projekto „Globalus Panevėžys“ koordinatorė ir kiti pranešėjai. Renginio diskusiją moderuos „Global Lithuanian Leaders“ vadovė Aušra Kukelkaitė.

Renginio metu bus ieškoma naujų būdų panevėžiečių diasporos įveiklinimui, siekiant juos įtraukti į miesto gyvenimą ir pakviesti veikti drauge su Panevėžio bendruomene, kuriant miesto ateitį. Forumo dalyviai bus pakviesti pažvelgti į emigraciją keliais pjūviais: filosofiniu, kultūriniu, ekonominiu bei ambasadorystės.

Šis forumas-diskusija yra pirmas žingsnis į kompleksišką galimybių studiją, siekiant išgirsti bendruomenės balsą bei išsiaiškinti, kurios veiklos kryptys diasporos įtraukimui ir įgalinimui būtų naudingiausios ir efektyviausios Panevėžio mieste.

Į diskusiją yra kviečiami visi, kuriems rūpi Panevėžys, miesto augimas ir jo ekonominė, socialinė bei kultūrinė raida.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Ją užpildyti galite ČIA. 

Renginys organizuojamas įgyvendinant Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamą projektą „Aplinkos verslui gerinimas Panevėžyje“.

Parengta pagal Panevėžio plėtros agentūros inf.  


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: