AktualijosKultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

„Panevėžys – mano miestas“: kas laimėjo?

Išrinkti tradicinio Panevėžio miesto savivaldybės skelbiamo moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys – mano miestas“ laureatai. Jie bus pasveikinti ir apdovanoti gruodžio 6 d., atidarant parodą Savivaldybėje.

„Šiemet sulaukėme ypač didelio mokinių susidomėjimo. Manau, už tai turėtume padėkoti ir su jais dirbantiems mokytojams, tėveliams. Skirtingai nei praėjusiais metais, šįkart turėjome aiškius lyderius. Jų nuotraukos iš kitų išsiskyrė konceptualumu, stilistika, įdėtu darbu, savitumu, originalumo paieškomis. Džiugina ir tai, kad vis daugiau jaunuolių fotoaparatą pasiima ne tik rudeniop – fiksuoja miesto gyvenimą visus metus. Vadinasi, savo pomėgį, pagaliau mūsų konkursą vertina atsakingai“, – sako komisijos pirmininkė, administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė.

Moksleivių fotokonkursui 340 darbų pateikė 48 vaikai (pernai – atitinkamai 149 ir 29). Iš jų absoliuti dauguma – K. Paltaroko gimnazistai. Nuotraukų pateikė ir Rožyno, Senvagės, „Vilties“ progimnazijų, 5-osios ir J. Miltinio gimnazijų auklėtiniai.

Lyderiais tapo Simonas Baronas (5-oji gimnazija) ir Kostas Kraniauskas (K. Paltaroko gimnazija). Jiems atiteks 100 Eur vertės dovanų kortelės.

Kiti laureatai: Gustina Kairytė (Rožyno progimnazija), Andrėja Juškevičiūtė, Vakarė Macijauskaitė, Dominykas Masiulis, Dovilė Arcimavičiūtė (K. Paltaroko gimnazija), Neimantė Laužikaitė („Vilties“ progimnazija), Kotryna Juodenytė, Austėja Kaminskaitė, Dovydas Puluikis (K. Paltaroko gimnazija), Lukas Varanauskas (J. Miltinio gimnazija). Jiems bus įteiktos 20 Eur vertės dovanų kortelės, atminimo dovanos.

Moksleivių darbus vertino administracijos direktoriaus pavaduotoja S. Jakštienė, Kultūros ir meno skyriaus vedėja Loreta Krasauskienė, vyr. komunikacijos specialistė Asta Sarapienė, Fotografijos galerijos vedėjas Sigitas Laurinavičius, fotomenininkė Marija Čičirkienė. Geriausieji išrinkti atsižvelgus į temos suvokimą, atspindėjimą, įgyvendinimą, fotografijos originalumą, meninę raišką.

Siūlome perskaityti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.