Panevėžys – mano miestas. Netikėtas

Panevėžio miesto savivaldybė jau 14-ąjį kartą kviečia moksleivius fotografuoti ir siųsti nuotraukas konkursui „Panevėžys – mano miestas“.

Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir jaunimo gebėjimus kurti ir meninės raiškos priemonėmis atskleisti teigiamus miesto aspektus, grožį, pokyčius, vaikų ir jaunimo gyvenimo akimirkas, veiklą, tradicijas, iniciatyvas; skatinti patriotiškumą, pilietiškumą, meilę gimtajam miestui ir jo bendruomenei.

Šiemet ypač ryškūs Panevėžio atsinaujinimo ženklai, kai kurie projektai jau užbaigti arba baigiami: Kultūros ir poilsio parkas, Jaunimo sodas su Maironio taku ir A. Jakšto g. skveru, Laisvės aikštė, Taikos alėja, prie „Ekrano“ marių, A. Jakšto, J. Janonio gatvės, Dailės galerija, Moigių pastatų kompleksas ir kt. Po miestą važinėja 12 naujų modernių autobusų. Daugėja aktyvaus poilsio pasiūlymų, laisvalaikio pramogų, įvairesnių maitinimo įstaigų. Tai matome visi. O ką matote jūs? Koks įdomus, unikalus ir netikėtas galėtų būti jūsų matomas gražėjantis miestas? Tad šių metų konkurso potemė – „Netikėtas“. Kviečiame nuotraukose fiksuoti galbūt tik jūsų akimis išvystus dalykus – miesto detales, fragmentus, įdomius reiškinius/įvykius/motyvus. Tad šiemet ypač svarbus netikėtumo ir originalumo aspektas.

Primename: konkurse gali dalyvauti Panevėžio bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Jų darbai bus vertinami suskirsčius į 3 grupes: 4-6, 7-9 ir 10-12 klasių. Fotografijas Savivaldybei reikia pateikti iki spalio 15 d. (imtinai). Pateikdami nurodykite autoriaus vardą ir pavardę, klasę, telefono numerį, elektroninį paštą, mokyklos pavadinimą, fotografijos pavadinimą. Fotografijas kviečiame siųsti elektroniniu paštu vladas.taucius@panevezys.lt arba pristatyti jų elektroninę versiją (diskelyje, USB atmintuke) į Savivaldybės administracijos Švietimo skyrių (Laisvės a. 23). Vienas moksleivis gali pateikti ne daugiau kaip 10 nuotraukų. 

Jos bus vertinamos atsižvelgiant į temos išpildymą, atspindėjimą, įgyvendinimą, fotografijos originalumą, meninę raišką. Laimėtojai bus išrinkti iki spalio 30 d., skelbiami Savivaldybės interneto svetainėje www.panevezys.lt, Savivaldybės „Facebook“ paskyroje ir spaudoje.

Konkurso laimėtojams bus įteikti Savivaldybės prizai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: