Sekmadienio vakarą Panevėžyje vietos „Panevėžys“ TOPLYGOS 15-ojo turo rungtynėse rezultatu 1:0 (1:0) palaužė Gargždų „Bangą“ ir nutraukė net 8 mačus trukusią svečių nepralaimėtų rungtynių seriją.
Lemiamas susitikimo momentas įvyko pačioje rungtynių pradžioje. Nors 12-ąją minutę gargždiškis Deividas Malžinskas neišnaudojo geros progos, jau po dviejų minučių šeimininkai nubaudė varžovus. 14-ąją minutę po Ernesto Burdzilausko perdavimo pasižymėjo priežiūros baudos aikštelėje išvengęs Joeli Bopesu.
Rungtynių herojumi tapo ir „Panevėžio“ vartininkas Vytautas Černiauskas. Pirmojo kėlinio pabaigoje po Omaru Cande smūgio šeimininkus išgelbėjo vartų konstrukcija, o vėliau V. Černiauskas atrėmė pavojingus Roko Filipavičiaus bandymus bei užtikrintai neutralizavo visus svečių perdavimus mačo pabaigoje.
Po šios pergalės „Panevėžys“ su 21 tašku pakilo į 6-ąją turnyro lentelės vietą, o „Banga“ (22 taškai) išlieka ketvirta.