Panevėžys neteko 2018-ųjų Metų panevėžiečio

Netekome 2018-ųjų Metų panevėžiečio, aktyvaus miesto iniciatyvų rėmėjo, uždarosios akcinės bendrovės „Stigma“ steigėjo ir ilgamečio vadovo Alfredo Zigmanto.

A. Zigmantas gimė 1956 metais balandžio 25 dieną Panevėžyje. Visą gyvenimą dirbo verslo ir pramonės srityje, nuo 1987–1990 – kooperatyvo „Stigma“ pirmininkas; nuo 1990 – UAB „Stigma“ direktorius, o vėliau – generalinis direktorius.

A. Zigmantas už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei 2019 m. apdovanotas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos sidabro ,,Darbo žvaigžde“, 2018 metais išrinktas Metų panevėžiečiu už svarų indėlį į Panevėžio miesto verslo plėtrą, glaudaus bendradarbiavimo tarp verslo ir mokslo skatinimą, miesto renginių rėmimą, visuomeninę ir labdaringą veiklą.

UAB „Stigma“ ne kartą buvo apdovanota smulkiojo ir vidutinio verslo konkurse „Gazelė“ kaip viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių, 3 kartus pelnė titulus „Lietuvos metų eksportuotojas“, pripažinta „Sėkmingai dirbanti įmonė 2019“, o 2020 m. – geriausia Aukštaitijos regiono eksportuotoja, kuriai bus įteiktas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos įsteigtas „Lietuvos eksporto prizas“.

A. Zigmantas nuo 2006 metų – Pasvalio Rotary klubo narys, o 2011–2012 metais buvo Pasvalio Rotary klubo prezidentu.

Panevėžio miesto savivaldybė nuoširdžiai užjaučia velionio artimuosius, draugus, bendražygius. Liūdime drauge jumis.

Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: