Panevėžys nusipirko pačius pigiausius parkomatus

Vairuotojai piktinasi, jog vos už kelių minučių automobilio stovėjimą jie privalo mokėti. Tokių skundų savivaldybė sulaukia kone kasdien, atsižvelgiant į tai miesto tarybai siūloma supaprastinti esamą tvarką ir leisti kelias minutes nemokai naudotis parkavimu.

Panevėžietis Vitalijus palikęs savo automobilį Laisvės aikštėje, nuskubėjo prie parkomato susimokėti už stovėjimą, tačiau vaikinui to padaryti iš karto nepavyko. Įdėjęs 30 euro centų į parkomatą, vairuotojas nesulaukė jokio kvito, o ir pinigų aparatas negražino.

Panevėžietis neslėpė pykčio, jog už vos kelias minutes stovėjimo jam teko sumokėti eurą dvidešimt. Tačiau Panevėžyje, priešingai nei kituose miestuose, net ir pusvalandį palikus automobilį tenka mokėti kaip už valandą. O pasirodo taip yra todėl, kad senoji miesto valdžia pataupė lėšų modernesniai programai.

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV logo2


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

One Comment

  • Nebėra žmonių, kurie ankščiau vaikščiodavo ir tikrindavo ar lapeliai sudėti ir baudas išrašinėdavo. Dabar yra Panevėžio būsto automobiliukas su dviem vyrukais, kurie viska tikrina. Gal po karta ar du toj pat vietoj apsilanko per dieną. Jei jau taip gaila to euro dvidešimt už kelias minutes, tai nemokek.. Tikimybė, kad gausi bauda itin maža!

Leave a Reply