Panevėžys pateko į raudonąją COVID-19 zoną

Šalyje vėl blogėjant epidemiologinei Panevėžio miesto savivaldybė ragina miesto gyventojus aktyviai skiepytis nuo COVID-19 ligos.

„Deja, Panevėžyje vėl fiksuojama daugiau susirgimų koronaviruso liga. Naujų atvejų skaičius per 14 dienų, tenkantis 100 tūkst. gyventojų – 109,9 – todėl Panevėžys patenka į raudonąją zoną. Šiuo metu mieste sergančiųjų COVID-19 liga yra 89 panevėžiečiai, per vakar dieną užfiksuota 16 naujų atvejų. Tad raginame dar nepasiskiepijusius gyventojus tą padaryti artimiausiu metu. Be to, dabar vasara, vakcinavimo centre eilių nėra, manau yra puiki proga paskiepyti ir savo atžalas, kad jie saugiai galėtų pasitikti naujuosius mokslo metus bei grįžus į mokyklas nereikėtų testuotis. Vakcinavimo centre yra laukiami 12 m. ir vyresni vaikai“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Registruotis skiepui nuo COVID-19 ligos galima elektroniniu būdu puslapyje www.koronastop.lt ar tel. 1808. Primename, kad Panevėžyje vakcinavimo centre priimami gyventojai ir be išankstinės registracijos.

Asmenys nuo 12 metų amžiaus gali būti skiepijami vakcinomis „Comirnaty“ ir „Moderna“. Vykstant į vakcinavimo centrą reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, o skiepijamus vaikus turi atlydėti vaiko atstovai (tėvai ar globėjai) ir turėti tai patvirtinantį dokumentą (gimimo liudijimą ar dokumentą, liudijantį globėjo paskyrimą).

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: