LTOK nuotr.

Panevėžys perėmė Olimpinės dienos vėliavą

Šeštadienį Kaune vyko Olimpinės dienos 2022 renginys, kurio metu simbolinė šios dienos vėliava buvo perduota Panevėžiui – kitąmet ši sporto šventė vyks būtent čia.

„Džiugu, kad Panevėžyje nuolat vyksta kokybiški sporto renginiai, skirti miesto bendruomenei ir svečiams, sporto profesionalams, mėgėjams. Neabejoju, kad surėmę pečius su renginio organizatoriais sukursime tikrą šventę visiems, atsižvelgdami į kiekvienos visuomenės grupės poreikius. 2018-aisiais Olimpinės dienos deglas jau liepsnojo Panevėžyje, tad kitąmet turėsime dar daugiau erdvės pademonstruoti, kaip miestas patobulėjo ir pakelti renginio kokybės lygmenį dar aukščiau“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Olimpinė diena visame pasaulyje švenčiama birželio mėnesį. Šiuo renginiu žmonės skatinami būti aktyviems, sportuoti, užsiimti įvairia fizine veikla. Tūkstančiai žmonių dalyvauja sportinėse ir kultūrinėse veiklose, organizuojamos įvairios sporto varžybos, parodos, edukaciniai užsiėmimai, vyksta koncertai ir kt. Lietuvoje Olimpinė diena pradėta švęsti 1989 m. Panevėžyje Olimpinė diena buvo švenčiama 2018-aisiais. Tąkart Panevėžys buvo virtęs sporto miestu, atėjusieji savo jėgas galėjo išbandyti apie 60 sporto šakų, buvo įtraukta per 70 įvairių rungčių.

Šiemet į Kaune vykusią Olimpinės dienos šventę susirinko daugiau nei 20 tūkst. dalyvių, kelios dešimtys olimpiečių, vyko šimtai pačių įvairiausių veiklų, varžybų, turnyrų, žaidimų.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: