AINA.LT nuotr. 

Panevėžys švenčia 519-ąjį gimtadienį (fotogalerija)

Šiandien prie miesto Savivaldybės vyko iškilminga teatralizuota vėliavos kėlimo ceremonija, skirta Panevėžio gimtadieniui paminėti. Tradiciškai į Laisvės aikštę 2021-ųjų Metų panevėžiečiai Alvydas Andrijauskas, Irvyda Tamošiūnienė, Vytautas Tallat-Kelpša ir Simona Krupeckaitė įnešė miesto vėliavą.

„Jau 519 metų kaip Panevėžys kuria savo istoriją. Šiandien už miesto sėkmę esame atsakingi mes. Todėl linkiu visiems – gyvenkime ir dirbkime taip, kad Panevėžys toliau gražėtų, būtų veržlus, o drauge ir jaukus mums bei patrauklus miesto svečiams. Tegul visada išlieka miestu, kuriame norisi būti ir visada miela sugrįžti. Su gera nuotaika ir nuoširdžiomis šypsenomis švęskime savo miesto gimtadienį. Smagaus šventinio visiems savaitgalio! Su gimtadieniu jus. Su gimtadieniu, Panevėžy!“, – visus susirinkusiuosius sveikino ir gražios šventės linkėjo Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

„Mieli panevėžiečiai, dažnai mes susimąstome kas mums yra gimtasis miestas. Tai tėvų namai, pirmasis bučinys, baigta mokykla, draugai. Bet man Panevėžys ne tik tai. Man tai naujos pažintys, nuostabūs žmonės, daug kelių ir galimybių. Linkiu ir jums naudotis galimybėmis, pažinti žmones, niekada nebijoti pradėti kažką naujo, nebijoti paprašyti pagalbos taip, kaip padėti pagalbos prašančiam. Būkime pilietiški ir kurkime Panevėžį kartu tokį kokį norime jį matyti! Su gimtadieniu!“, – renginyje kalbėjo 2021 Metų panevėžietė, iniciatyvos „Mamos varom kavos“ atstovė, aktyvi pilietė Irvyda Tamošiūnienė.

Su gimtadieniu miestą pasveikino ir kiti 2021 Metų panevėžiečiai.

UAB „TPA“ vadovas Alvydas Andrijauskas: „Panevėžys siekia tapti pažangiųjų technologijų pramonės centru. Linkiu visiems panevėžiečiams pasistengti, kad mieste netrūktų atsakingų, kūrybingų ir ambicingų inžinierių“.

Dviratininkė Simona Krupeckaitė: „Linkiu Panevėžiui nenustoti tobulėti ir tapti sportininkų kalvės centru!“.

Skulptorius, Panevėžio dailės mokyklos direktorius, 1998 m. labiausiai nusipelnęs panevėžietis Vytautas Tallat-Kelpša: „Sveikinu visus panevėžiečius su 519–uoju miesto gimtadieniu.

Linkiu vienybės, nes tik susitelkę įveiksime sunkumus.

Linkiu kūrybingumo ir darbštumo, nes tik šiomis savybėmis nešini susidorosime su mūsų kelyje iškilusiomis kliūtimis.

Linkiu vidinės stiprybės ir narsos, įveikiant šių dienų iššūkius.

Linkiu laisvės širdyje ir spalvų gyvenime!

Su mūsų visų švente!“.

Juozo Miltinio dramos teatro direktorius Antanas Venckus: „Sveikinu miesto bendruomenę su miesto diena. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi tapęs Panevėžio dalimi. Tikiu, kad Juozo Miltinio dramos teatro kolektyvas savo kūryba garsins Panevėžio miestą. Šventės proga miesto žmonėms linkiu santarvės, valdžios išminties, taikos ir stiprios sveikatos“.

Komunikacijos skyrius

AINA.LT nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: