Parašais patvirtintas bendradarbiavimas tarp Panevėžio krašto pramoninkų asociacijos ir Panevėžio kolegijos

Š.m. vasario 19 d. Panevėžio kolegijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Panevėžio krašto pramoninkų asociacija. Sutartį pasirašė asociacijos prezidentas, pakavimo lyderės “Panoden” generalinis direktorius Aleksas Varna ir Panevėžio kolegijos direktorius Egidijus Žukauskas.

Tikimasi, kad ši nauja draugystė suteiks įvairių naudų tiek aukštajai mokyklai tiek ir Panevėžio krašto pramonės įmonėms. Asociacijos prezidentas A. Varna džiugiu pavyzdžiu, kai kolegijos studentai atėję į praktiką įmonėje, vėliau lieka dirbti ir šiandien sėkmingai kyla karjeros laiptais, įrodė, kad kolegijos-aukštosios mokyklos absolventai yra reikalingi darbo rinkai. A. Varna neabejoja, kad kolegijos žmogiškieji ištekliai bei materialinė bazė pasitarnaus pramonės sektoriui kuriant naujus produktus, diegiant naujas metodikas ir įrenginius, atliekant tyrimus bei matavimus.

Tuo tarpu kolegijos direktorius E. Žukauskas viliasi, kad Panevėžio krašto pramoninkai taps atviresni mokslo institucijai ir drąsiai priims studentus į praktikas, o dėstytojus ir darbuotojus į stažuotes. Sutarties pasirašyme dalyvavusi Technologijos mokslų katedros vedėja Birutė Dalmantienė viliasi jog geriausi ir gabiausi kolegijos studentai turės galimybę rengti baigiamųjų darbų projektus pagal konkrečios įmonės užsakymą.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: