Parduotuvė Panevėžyje išsikirto duris prekybos centro sienoje ir pradėjo veiklą

Šį penktadienį darbą atnaujina „Regatta Great Outdoors“ parduotuvė, įsikūrusi Panevėžyje esančiame prekybos centre „Babilonas“. Tam, kad galėtų dirbti, parduotuvė ryžosi savo lėšomis įsirengti atskirą įėjimą.

„Visą karantino laikotarpį sulaukėme labai daug klientų dėmesio ir užklausų apie veiklos atnaujinimą. Nors visi tikisi, kad didžiuosiuose prekybos centruose esančios parduotuvės dirbti galės jau po švenčių, tačiau buvo priimtas sprendimas įsirengti atskiro įėjimo duris ir pradėti dirbti keliomis dienomis anksčiau“, – sakė „Regatta Great Outdoors“ vadybininkė ir Panevėžio parduotuvės vadovė Neringa Sereikienė.  

Į parduotuvę bus galima patekti tiesiai iš automobilių stovėjimo aikštelės pro atskiro įėjimo duris. Jos įrengtos prie pat paštomato. Iki šiol čia buvo prekybos centro siena.

„Su prekybos centro valdytojais pavyko sutarti ir suderinti atskiro įėjimo įrengimą. Nors tai parduotuvei kainavo kelis tūkstančius eurų, tačiau tikimės, kad sprendimas pasiteisins ir durys bus naudingos ne tik karantino metu. Dabar labai laukiame sugrįžtančių klientų, kurie parduotuvės atsidarymo proga visas prekes galės įsigyti su papildoma nuolaida“, – kalbėjo N. Sereikienė.

Visą savaitgalį visoms, net ir nukainotoms prekėms, „Regatta Great Outdoors“ parduotuvėje Panevėžyje bus taikoma papildoma 15 proc. nuolaida. Parduotuvė lankytojų lauks nuo 10 val. iki 20 val. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: