Parduotuvės „Iki“ apsaugininkas vagį mušė lazda (video)

Prekybos centro „Iki“ lankytojas penktadienio vakare Vilniuje, Mindaugo gatvėje esančioje parduotuvėje užfiksavo vaizdo kamera, kaip apsaugininkas lazda mušė vagį, kuris nesipriešino.

„IKi prekybos centro wc, apsauga daužo benamį. Išgirdau smūgius bei aimanas, atidariau wc duris o ten ….“, – skelbia pirkėjas Arnas patalpinęs vaizdo įrašą Youtube kanale.

Komentaras apie incidentą IKI prekybos centre. Komentuoja Vaida Budrienė, „Iki“ komunikacijos vadovė:

Labai atsiprašome nukentėjusiojo ir visų pirkėjų dėl šio įvykio. Šiuo metu aiškinamės tikslias įvykio aplinkybes su prekybos tinklui paslaugas teikiančios saugos tarnybos atstovais, kurios darbuotojas ir yra filmuotoje medžiagoje matomas asmuo. Tokių situacijų netoleruojame, todėl peržiūrėsime procedūras, kad jos ateityje daugiau niekada nepasikartotų. Taip pat aptarsime ir savo bendradarbiavimą su pačia saugos tarnyba.

Pirminiais duomenimis, „Iki“ darbuotojai nematė vykusio incidento, nes galimai vagystę įvykdęs asmuos buvo išvestas iš prekybinės salės. Darbuotojos, laikydamosis galiojančių vidaus tvarkos taisyklių, paprašė nefilmuoti parduotuvės patalpose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: