Pareigūnai operatyviai surado pavogtą automobilį

Kiekvienas gautas iškvietimas yra svarbi policijos pareigūno darbo dalis. Kovo 17 dieną Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad Kelmės r., Butkiškės k., laikotarpiu nuo kovo 16 d. 19.00 val. iki kovo 17 d. 6.00 val. iš vyrui, gimusiam 1954 m., priklausančio neužrakinto garažo pavogtas mėlynos spalvos, 1992 metais pagamintas automobilis VW GOLF.

Kelmės r. PK pareigūnai nieko nelaukdami nuvyko į įvykio vietą. O štai ten paaiškėjo, jog pavogtas ne tik pranešėjo automobilis, tačiau iš garažo išvarytas ir apgadintas, tame pačiame garaže buvęs automobilis HONDA CIVIC, kuris priklauso kartu su pranešėju pareigūnų laukiančiam vyrui, gimusiam 1994 m. Minėtam automobiliui buvo išdaužtas priekinis vairuotojo pusės langas bei sugadinta keleivio pusės galinių durų rankena.

Abu vyrai pareigūnams nurodė, kad sugadinti ir pavogti automobilį, įtariama, galėjo Butkiškės kaimo gyventojas, kuris žinojo, kaip galima patekti į garažą. Taip pat jis prieš įvykstant vagystei buvo atėjęs būdamas neblaivus ir prašė, kad automobilių savininkai jį pavežtų, deja jo niekas niekur taip ir nenuvežė.

Pareigūnai, išsiaiškinę detales, ėmėsi priemonių. Nedelsdami apvažiavo visą Butkiškės miestelį, deja mėlynos spalvos VW GOLF automobilis niekur nebuvo nepastebėtas. Pareigūnai nenuleisdami rankų, savo profesionalumo bei operatyvumo dėka, surado minėta automobilį už trijų kilometrų nuo įvykio vietos, kaimo kelyje tarp Bielskiškių ir Oreliškės kaimų. 

Neblaivus (1,98 prom.) įtariamasis, gimęs 1987 m., buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jo atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 178 str. 2 d. (Vagystė) ir LR BK 281-1 str. 1 d.  (Transporto priemonių vairavimas, kai vairuoja neblaivus asmuo).


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: