NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosSportas

Pareigūnai pasiekė puikius rezultatus didžiausiame vasaros bėgime

Birželio 10 d. didžiausiame vasaros bėgime „Citadele Kauno maratonas“ dalyvavo ir trys Panevėžio apskrities policijos pareigūnai: Panevėžio apskr. VPK Kelių policijos tarnybos Administracinės veiklos ir eismo įvykių tyrimo skyriaus vyresnieji tyrėjai Darius Stankevičius ir Žilvinas Miliukas, bei Panevėžio apskr. VPK Pasvalio r. PK Reagavimo skyriais vyresnioji tyrėja Jurgita Packevičienė.

Pareigūnai nepabūgę vasariško karščio, startavo kartu su apie puspenkto tūkstančio dalyvių iš 45 pasaulio šalių.

Nors saulė ir vargino, visi pasiekę finišą šypsojosi ir dalinosi puikiomis emocijomis. Jurgita Packevičienė džiaugėsi įveikusi savo pirmąjį oficialų maratoną, 42 km 195 m per 04:44.52, o Darius Stankevičius (00:20.27) ir Žilvinas Miliukas (00.21.54) puikiais greičio rezultatais pasiektais 5 km. trasoje.

Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir galėjo pasipuošti maratono organizatorių Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui sukurtais marškinėliais su simboliniu užrašu „Laisvė“. Anot pareigūnų: „Kai pamilsti bėgimą supranti, kad kuo daugiau bėgi, tuo labiau laisvas jautiesi, atsiranda jėgų pasiekti ne tik finišą, bet įveikti visus gyvenimo iššūkius.“

 

Rasa Meištė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button