Paroda „Avis aprengs ir pamaitins 2020“ kviečia į Algirdiškį

LR žemės ūkio rūmai praneša, kad pasikeitė parodos „Avis aprengs ir pamaitins 2020“ vieta. Radviliškio rajone rugsėjo 26 d., šeštadienį, turėjusi vykti šventė dėl kilusio Covid-19 protrūkio perkeliama į Panevėžio rajoną UAB „Panevėžio veislininkystė“ ekspozicijų centrą Algirdiškio kaime (Šiaulių g. 53, Algirdiškio k.)

Renginio pradžia – 10 val.

Avininkystę populiarinančią tradicinę parodą, kuri šiemet jau septintoji, organizuoja Lietuvos avių augintojų asociacija (LAAA).

Ekspozicijoje bus galima išvysti veislines avis. Avių augintojai papasakos apie jų auginimą, avienos savybes, prekinių ūkių aktualijas. Vyks avių parodomasis kirpimas, vilnos vėlimo užsiėmimai. Šventės lankytojams bus demonstruojamas vilnos kelias, amatininkai mugėje pristatys savo pagamintą produkciją, susijusią su avininkyste ir jos priedais, vyks aviganių šunelių pasirodymas, užduotys ir viktorinos vaikams, kitos pramogos.

Renginio svečiai galės paragauti iš avienos pagaminto tikro uzbekiško plovo, verdamo 250 litrų kazane.

Atsižvelgdami į esamą situaciją Lietuvoje, organizatoriai siekia sukurti kuo saugesnę aplinką parodos dalyviams, lankytojams ir svečiams, todėl vykdoma registracija elektroniniu būdu. Registracijos anketa ir daugiau informacijos apie parodą čia

Parengta pagal LR Žemės ūkio rūmų informaciją


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: