Zetor nuotr.

Parodoje „Expo Aukštaitija 2015“ – ekstremalus slalomas: traktorius Zetor prieš ralio automobilį

Rugsėjo 25-27 d. Panevėžyje, „Cido“ arenoje vyks tradicinė, jau 20-oji tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „Expo Aukštaitija 2015“. Šiais metais paroda išsiskirs užsienio kompanijų ir konferencijų gausa. Be to parodos metu bus vyks ekstremalus slalomas.

Praėjusių metų parodoje įmonė „Specagra“ į paradą sukvietė „Zetor“ traktorius turinčius šalies ūkininkus. Tai buvo gausiausia vilkstinė ir didžiausias vienarūšių „Zetor” traktorių susibūrimas Lietuvoje ir pasaulyje. Įmonė SPECAGRA, Zetor Parado 2014 metu pasiekusi Guinnness’o pasaulio rekordą ir du Lietuvos rekordus, siekia ir toliau garsinti Panevėžio miestą.

Šiais metais įmonė „Specagra“ surengs „Zetor Slalomą 2015“. Slalomo esmė – kuo greičiau traktoriumi pravažiuoti iš anksto paruošta ir žinoma trasa. Slalomą sudarys du etapai: I etapas – kvalifikacinės varžybos. Slalomo dalyviai kvalifikacinių varžybų metu varžysis tarpusavyje dėl geriausio laiko (prie PC Babilonas). Antrajame etape-finale „Cido“ arenoje geriausią laiką kvalifikacinių varžybų metu parodę dalyviai, varžysis su profesionaliu lenktynininku Renaldu Šeinausku, vairuojančiu lenktyninį automobilį.

Varžybų organizatoriai teigia, kad slalomo dalyviu gali tapti visi asmenys turintys TR2 traktoriaus kategorijos vairuotojo pažymėjimą ar teisę vairuoti TR2 kategorijos traktorius suteikiantį C1, C, C1E, CE, D, D1, DE, D1E motorinės transporto priemonės vairuotojo pažymėjimą. Daugiau informacijos ir dalyvių registracija el. p. slalomas@zetor.lt iki rugsėjo 21 d.

Kaip ir kasmet, parodoje vyraus visų sričių gamybos ir paslaugų įmonės, švietimo ir mokslo įstaigos, ūkininkų ir žemės ūkio produktų perdirbėjai, kaimo turizmo verslo atstovai, etnokultūros ir paveldo puoselėtojai, meno dirbinių kūrėjai ir amatininkai, suvenyrų gamintojai ir prekybininkai.

Praėjusiais metais parodoje „Expo Aukštaitija 2014“ savo paslaugas pristatė 180 dalyvių, o parodos ekspozicinis plotas „Cido“ arenoje ir lauke prie arenos užėmė 1600 kv. m.

Kasmet parodą „Expo Aukštaitija“ aplanko daugiau kaip 30 tūkst. žmonių. Praėjusiais metais tris dienas trukusi paroda „Expo Aukštaitija 2014“ netgi tapo lankomiausiu 2014 metų renginiu „Cido” arenoje. Parodą pernai aplankė net 38 000 panevėžiečių ir miesto svečių.

Toks lankytojų skaičius – visų laikų „Cido“ arenos lankomumo rekordas.

Tradicija tapusią verslo ir pasiekimų parodą Panevėžyje organizuoja Panevėžio Prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPAR), Panevėžio miesto savivaldybė.

Parodos darbo laikas:

Penktadienį ir šeštadienį: 10-19 val.

Sekmadienį: 10-16 val.

Įėjimas nemokamas

Telefonai pasiteirauti: (8 45) 59 63 55 arba 8 682 12282.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: