Parodoje „Expo Aukštaitija 2015“ šauktiniai ir jų artimieji galės išsamiau susipažinti su karine tarnyba

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas priėmė Karaliaus Mindaugo husarų bataliono štabo viršininką mjr. Vytautą Buroką. Aptartos glaudesnio karių ir visuomenės bendradarbiavimo galimybės.

„Vienareikšmiai sakau, kad remsime kariuomenės pastangas kuo artimiau bendrauti su visuomene, šviesti ją, auklėti jaunąją kartą ir diegti patriotiškus jausmus. Visada rasime galimybių padėti ir prisidėti prie jūsų renginių, karinių pratybų, nes visuomenės saugumas – tai mūsų bendras reikalas“, – sakė meras R. Račkauskas.

Mjr. V. Burokas supažindino merą su artimiausiais bataliono planais. Rugsėjį numatytos pratybos kartu su JAV kariais, jos vyks ir Panevėžyje. Rudenį planuojama sulaukti 400 šauktinių karių. Juos apmokant irgi bus pratybos miesto teritorijoje.

Atsisveikinant svečias merui įteikė kvietimą gegužės 28 d. atvykti į Karaliaus Mindaugo husarų bataliono organizuojamą Vėliavos dieną.

Š. m. rugsėjo 25– 27 d. Karaliaus Mindaugo husarų batalionas dalyvaus 20-oje tarptautinėje verslo ir pasiekimų parodoje „Expo Aukštaitija 2015“ Panevėžyje, Cido arenoje. Jos metu tiek šauktiniai tiek jų artimieji galės išsamiai susipažinti su karine tarnyba, gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: