Kultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSRenginiai

Parodos “Medus ir vanilė” atidarymas

Lapkričio 8 d. 17 val. LDS Panevėžio skyrius Galerijoje XX grafikės Gretos Grendaitės ir skulptoriaus Tomo Vosyliaus parodos “Medus ir vanilė” atidarymas.

Grafikė Greta Grendaitė ir skulptorius Tomas Vosylius (duetas „Legal Art Lovers“) pristato jau ketvirtąją bendrą parodą. Nors menininkai kuria skirtingomis raiškos priemonėmis, jų kūryba subtiliai susilieja temų aspektu. Bendrose parodose jie sukuria dialogą, gvildenantį socialines, ekologines, jėgos ir galios temas. Svarbus menininkų kūrybos rakursas yra pats žmogus ir jo patyrimai sociokultūrinėje aplinkoje; juos domina žmogaus chameleoniški virsmai, nulemti pačios šiuolaikinės visuomenės konteksto ir joje egzistuojančių socialinių vaidmenų. 

Parodoje „Medus ir vanilė“ G. Grendaitė ir T. Vosylius tęsia flirtą su socialinės aplinkos provokuojamomis būsenomis ir tarpinėse situacijose, tarppatyrimo metu gimstančiais personažais.

Optimistiškai nuteikiantis parodos pavadinimas veikia kaip inversija ir paradoksaliai sustiprina kūriniuose ironiškai vaizduojamą socialinio pasaulio maskaradą, grįstą savita menininkų mitologija, kurios pagrindas – kasdienių (pa)stebėjimų, patirčių, prisiminimų ir jų transformacijų metu gimstančios būsenos ir herojai.

Paroda veiks lapkričio 8 d. – 28 d.

LDS Panevėžio skyrius
„Galerija XX”


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close