Parodos „Postidėja III. Plotas“ artidarymas

Panevėžio miesto dailės galerija maloniai kviečia į  parodos „Postidėja III. Plotas“ atidarymą, kuris vyks  kovo 18 d. (trečiadienį) 17 val.

Paroda ne tik pristato žinomų Lietuvos šiuolaikinių menininkių kūrybą, bet ir atveria erdvę kūrybingoms panevėžietėms, kviesdama jas laisvoms improvizacijoms bei diskusijai.

Parodoje dalyvauja menininkės Jurga Barilaitė, Eglė Ridikaitė, Laisvydė Šalčiūtė, Paulina Eglė Pukytė, Laura Zala, Eglė Gineitytė, Beatričė Vanagaitė, Ernesta Vala, Cooltūristės, Inga Erdmane ir Carolina Trigo.

„Postidėja III. Plotas“ yra tęstinis projektas, pristatantis aktualias meno tendencijas per moters suvokimo prizmę. Pasak parodos kuratorės dailėtyrininkės Laimos Kreivytės, „Plotas“ turi ir partizaninę emancipacijos reikšmę – kaip iš paauglystės pažįstamas „laisvas plotas“, kuriame nėra taisykles diktuojančių, vertinančių ir baudžiančių Tėvų.

Parodos metu Dailės galerijoje bus sukurta atvira diskusijų erdvė – „Laisvas plotas“, kuriame vyks performansai, paskaitos, laisvos improvizacijos. Kūrybingos panevėžietės kviečiamos registruotis į „Laisvą plotą“ tel. 58 48 03 ir jungtis prie jau numatytos programos.

Kovo 20 d. (penktadienis) 16 val. Diskusija „Moters balsas Panevėžio kultūros kontekste“.

Moderatorė radijo žurnalistė Viktorija Polzunovaitė. Iniciatoriai – fotomenininkė Milda Butkevičiūtė ir jaunimo bendruomenė PA

Kovo 26 d. (ketvirtadienis) 17 val. Meno terapijos seansas su dailininke Rūta Povilaityte-Grikevičiene

Balandžio 1 d. (trečiadienis) 17 val. Rašančių moterų valanda. Moderatorė poetė Elvyra Pažemeckaitė

Balandžio 3 d. (penktadienis) 16 val. Muzikos popietė su Modernaus dainavimo studijos vokalistėmis

Balandžio 8 d. (trečiadienis) 17 val. Paskaita „Ekranizacijos užkulisiai: V. Nabokovo ir S. Kubricko „Lolitos“. Pranešėja kino žinovė Otilija Kerbelytė

Balandžio 10 d. (penktadienis) 16 val. Interaktyvi paskaita „Moterų fotografių asmeninės teritorijos“. Pranešėja fotomenininkė Marija Šileikaitė-Čičirkienė

Įėjimas į „Laisvą plotą“ – su parodos bilietu 1,16 Eur ( 4 Lt).

Paroda „Postidėja III. Plotas“ ir „Laisvas plotas“ Dailės galerijoje veiks iki balandžio 12 dienos.

 

Panevėžio miesto dailės galerija

Respublikos g. 3

Tel. 8 45 584802, www.arspanevezys.lt

Darbo laikas: trečiadienis – sekmadienis, 11–18 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: