Pixabay nuotr.

Paryčiais įsibrovęs į svetimą namą ir moterį peiliu subadęs zarasiškis laukia teismo

Netrukus prieš teismą stos 19-metis Zarasų gyventojas D. P., kaltinamas pasikėsinimu itin žiauriai nužudyti moterį, į kurios namus įsibrovė ankstų rytą.

Praėjusių metų liepos 16-osios rytą į privatų namų Zarasuose skubėjo policijos pareigūnai ir greitosios pagalbos medikai. Jų pagalbos prireikė pusamžei zarasiškei, kurią namuose užpuolė ir peiliu subadė įsibrovėlis.

Nukentėjusioji papasakojo, kad tą rytą, apie 6 val., buvo jau prabudusi, kai išgirdo kažką lipant į antrąjį namo aukštą, kur yra jos miegamasis. Netikėtai atsidarė kambario durys, į vidų įėjo D. P. ir nieko nesakydamas pradėjo ją badyti peiliu. Moteris ėmė šauktis pagalbos ir prašyti liautis, tačiau įsibrovėlis nekreipė dėmesio. Tik tuomet, kai namo šeimininkė nebesipriešino ir apsimetė nebegyva, jis pasišalino.

Atskubėjusiai kartu gyvenančiai dukrai sužalota moteris pasakė, kad užpuolikas – jų pažįstamas zarasiškis D. P. Merginai iškvietus policiją ir greitąją, nukentėjusioji buvo skubiai nugabenta į ligoninę ir operuota. Vėliau teismo medicinos ekspertai nustatė, kad jai peiliu durta mažiausiai 17-ka kartų.

Įtariamasis tą patį rytą buvo sulaikytas policijos pareigūnų, jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Ikiteisminio tyrimo metu jis teigė, kad naktį prieš šį įvykį su draugų kompanija vartojo alkoholį. Kodėl įsibrovė į iš matymo pažįstamos moters namus ir ją užpuolė, jaunuolis paaiškinti pareigūnams negalėjo, nurodė nieko neprisimenantis.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo skyriaus tyrėjai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Ričardas Juozainis.

D. P. pateikti kaltinimai dėl neteisėto asmens būsto neliečiamumo pažeidimo (Baudžiamojo kodekso 165 str. 1 d.) ir pasikėsinimo nužudyti (BK 22 str. 1 d., 129 str. 2 d.).

Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: