Organizatorių nuotr.

Pasaulinė Žemės diena Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centre

Nuo 1971 metų kovo 20 – ąją minima Pasaulinė Žemės diena. Ši diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, upes, ežerus ir miškus. Kovo 20-oji verčia susimąstyti ir pagalvoti apie mūsų planetos problemas ir savo kasdienę veiklą nukreipti tų problemų sprendimų  linkme.

Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centre Pasaulinės Žemės dienos paminėjimas prasidėjo integruota pamoka: „Žemės laiškas“, kurios metu mokiniai savo klasėse žiūrėjo skaidres  ir kartu su mokytojais aptarė, kas jiems yra Žemė ir kodėl reikia tausoti ir saugoti.

Visų klasių mokiniai padedami mokytojų pasirinktomis priemonėmis  ir įvairia technika atliko kūrybinius darbus „Aš myliu savo Žemę“, kurie papuoš centro erdves.

Specialiųjų  klasių mokiniai gilino žinias apie Žemės saugojimą viktorinoje „Žemės diena“.

Prie centro pastato buvo iškelta Žemės vėliava, kaip pagarbos Žemei ženklas.

Labai džiugu, kad mokomės suprasti, jog mūsų draugiški gamtai poelgiai Žemei yra labai svarbūs, todėl Pasaulinės Žemės dienos renginiai peraugs į Žemės mėnesio aktyvias veiklas, kurios tęsis iki balandžio 22 dienos ir kurių metu dalyvausime aplinkos švarinimo akcijose „Švaros reidas už tvoros“ , rengsime išvykas į Panevėžio regioninį sąvartyną, į „Aukštaitijos vandenys“, nuotekų valyklą.

Pasibaigus Žemės mėnesiui bus apžvelgta veikla, aktyviausi dalyviai bus paskatinti centro padėkos raštais.

J.Ragažinskaitė D. Kubiliūtė  Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centro  mokytojos


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: