Pasauliniame mados žurnale penevėžietės triumfas

Fotografė Rasa Jarmalienė iš Kauno kartu su modeliu ir fotografe iš Panevėžio Živile Večiorkute sukūrė įspūdingą Helovino žurnalo viršelį, kuris pateko ant pasaulinio mados žurnalo MMM magazine viršelio. Modelių namų įkūrėjas Mindaugas Jonušas suskaičiavo, kad tai jau 100-oji mados namų fotografija, patekusi į tarptautinius madų žurnalus.

Pati mintis kurti Helovino nuotrauką kilo mūsų pagrindinei fotografei Rasai Jarmalienei, kuri šiam projektui kūrė ir koncepciją ir dekoracijas. Modeliu netikėtai tapusi panevėžietė Živilė atvira: jai atsidurti kitoje nei fotografams įprastoje pusėje buvo gan netikėta.

Pasiteiravus, kaip jaučiasi dabar jau žvaigžde tapusi Živilė buvo atvira. „Na nesitikėjau niekada būti modeliu, bet kaip matau pirmas blynas neprisvilęs. Net ant žurnalo viršelio patekau. Labai didelis ačiū fotografei Rasai Jarmalienė, Makiažo meistrei Monikai Rentelė. Ir aišku modelių namams“.

Mergina pažadėjo, kad karts nuo karto ir toliau bandys modelio duoną, mat, išskirtinės fotosesijos ją labai sudomino.

Anot viršelio autorės Rasos Jarmalienės, tai, kas yra netikėta ir, į ką dedama daug širdies ir tikėjimo tuo ką darai – įgauną kūną. Bet tikrai, tai yra nuostabi naujiena viršelio pasirodymas! Tikrai praskaidrino dieną, nes su visa komanda labai stengiamės sukurti modernią Helovino fotosesiją, kuri tinkamai atstovautų Modelių namų viziją. Džiugu, kad mūsų darbą įvertino toks puikus žurnalas. Labai didžiuojuosi bendru rezultatu.- teigia viršelio autorė Rasa Jarmalienė.

Modelių namai ir toliau sieks stebinti visus moderniomis fotosesijomis, kurios, kaip tikima, taps įkvėpimu šiuo nelengvu laiku.

Sveikiname panevėžietė Živilę Večiorkutę!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: