Pasaulio dviračių treko čempionatas su Lietuvos dviratininkėmis – per „Viasat Sport Baltic“

Po dvejų metų pertraukos pajėgiausios Lietuvos dviratininkės išmėgins jėgas pasaulio dviračių treko čempionate, kuris vasario 18-22 dienomis vyks Prancūzijoje. Varžybas transliuos „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Lietuvai atstovaus Simona Krupeckaitė, Gintarė Gaivenytė-Mikalajūnė, Aušrinė Trebaitė ir Edita Mazurevičiūtė. Mūsų šalies dviratininkės pasirodymą pradės ketvirtadienį.

Didžiausios rinktinės viltys siejamos su S. Krupeckaite, kuri dalyvaus sprinto ir keirino rungtyse. Sprinto rungčių treneris Dmitrijus Leopoldas apie medalius nebuvo linkęs kalbėti.

„Kiekvienam sportininkui svarbiausias startas yra olimpinės žaidynės. Svarbu įveikti atranką. Jei Simona pateks tarp penkių geriausiųjų, tai bus labai geras rezultatas“, – tinklalapiui cycling.lt sakė D. Leopoldas.

„Esu gerai pasirengusi. Noriu pamatyti, kaip atrodo varžovės, nes seniai nedalyvavau elito varžybose. Svarbu nugalėti save“, – kalbėjo S. Krupeckaitė

Čempionate teisę turėjo dalyvauti dar viena lietuvė. Lietuvai po galutinės registracijos atiteko ir viena vieta į moterų taškų lenktynes, bet trenerio Antano Jakimavičiaus teigimu, Daivos Tušlaitės sportinė forma buvo prasta, o . Mazurevičiūtei nepalankus tvarkaraštis, todėl Lietuva šios vietos atsisakė.

Treneris A. Jakimavičius ir omniumo rungtyje dalyvausianti A. Trebaitė pasiruošimą pradėjo dar praėjusių metų gruodžio 28 d., kuomet nuvyko į aukštikalnes Kolumbijoje. Ši šalies pasirinkta neatsitiktinai, čia vyko trečiasis ir lemiamas pasaulio treko taurės varžybų etapas. Lietuvė po prastų rezultatų pirmuose etapuose Kolumbijoje reabilitavosi ir iškovojo 10 vietą, kurios užteko gauti bilietą ir į planetos treko čempionatą.

Tiesa, idealų pasirengimo grafiką grįžus į Lietuvą kiek komplikavo tiek trenerį, tiek sportininkę į lovą paguldžiusi liga. Kelias dienas A.Trebaitė negalėjo treniruotis, turėjo temperatūros. Bet A. Jakimavičius patvirtino, kad aukštikalnių efekto sportinės formos viršūnė suplanuota kaip tik pasaulio čempionatui, tad bendrai pasiruošimą galima vertinti gerai.

“Aušrinei geras rezultatas būtų patekti į penkioliktuką. O Edita į pasaulio čempionatą važiuoja tam, kad pasisemtų patirties”, – cycling.lt teigė A. Jakimavičius.

Tik dviejų taškų atrankoje pritrūko sprinteriui Vasilijui Lendeliui, kuris pateko į rezervinį keirino rungties sąrašą, bet iš aukščiau buvusių sportininkų niekas neatsisakė galimybės dalyvauti pasaulio čempionate, ir Lietuvos atstovas buvo priverstas likti namuose.

Transliacijų tvarkaraštis:
vasario 19 d. 19.50 val. (tiesioginė transliacija), 20 d. 23.00 val. (vaizdo įrašas), 21 d. 2.00 val. (naktį iš šeštadienio į sekmadienį; vaizdo įrašas).

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: