Pasaulio šachmatų Online čempionate panevėžietis 13-oje vietoje

Pirmajame 2015m. Pasaulio mėgėjų Online šachmatų Žaibo čempionato atrankos turnyre užėmęs kuklią 64-ą vietą iš 184 dalyvių ir svajojęs patekti bent tarp 50-ies geriausių, šiandieną vienintelis Lietuvą atstovavęs panevėžietis Algimantas Steponavičius buvo nusiteikęs žymiai kovingiau ir, surinkęs 7,5 taško iš 11-os galimų, užėmė garbingą 13-ą vietą tarp 146-ių antrojo atrankos turnyro dalyvių iš viso pasaulio.

Šachmatininkas pakomentavo, kad iki vietos pusfinalyje jam tetrūko realizuoti paskutinio rato partijos debiute įgytą persvarą, bet šachmatų deivė Kaisė savo favoritu šioje permainingoje dvikovoje pasirinko jaunąjį Graikijos šachmatininką K. Samaridis, kuris surinko 8,5 taško ir su kitais septyniais turnyro dalyviais pateko į taip visų trokštamą sekantį etapą. Panevėžietis patikino, jog rankų nenuleis ir vėl bandys patekti į pusfinalį sekančiuose atrankos turnyruose.

Šio atrankos turnyro nugalėtoju tapo izraelio atstovas Matan Gorodetzky, surinkęs 9.0 taškus ir geresnių papildomų rodiklių dėka aplenkęs tiek pat taškų iškovojusį ispaną Valentin Costa Trillo, trečiasis-8,5 taško surinkęs Peru atstovas Mendoza De La Cruz.

 

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: