Pasaulio ultratriatlono čempionate Panevėžyje – net Bahreino šeichas

Rugpjūčio 26-28 dienomis Panevėžyje karaliaus pasaulio dvigubo ultratriatlono čempionatas. Miestas intensyviai ruošiasi – Savivaldybė sportininkams rengia Kultūros ir poilsio parką.

„Greitai Panevėžyje jėgas išbandys pajėgiausi ultratriatlonininkai iš viso pasaulio. Laiko liko nebedaug, tad stengiamės kuo geriau priimti sportininkus ir svečius. Savivaldybė apsiėmė pasirūpinti sportininkams reikalinga infrastruktūra. Kultūros ir poilsio parke išasfaltuotos naujų dviračių takų jungtys su Nemuno ir Parko gatvėmis, atnaujinamas apšvietimas. Su pagrindiniu čempionato organizatoriumi ultratriatlonininku Vidmantu Urbonu, policijos, „Eismo valdymo sistemų“ atstovais ieškome optimalių sprendimų tiek čempionato rengėjams, tiek žiūrovams“, – sakė mero pavaduotojas Aleksas Varna.

Naujausiais duomenimis, Panevėžyje reitingo taškus Pasaulio taurės turnyrui rinks 36 sportininkai iš Vokietijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Švedijos, Rumunijos, Vengrijos, Portugalijos, Singapūro, Čekijos, Belgijos, Suomijos, Graikijos, JAV, Norvegijos, Bahreino, Lenkijos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos – 26 vyrai ir 8 moterys. Jie Senvagėje plauks 7,6 km, Nemuno, Parko gatvėmis, Kultūros ir poilsio parko takeliais dviračiais važiuos 360 km, bėgs Kultūros ir poilsio parke 84,4 km.

Sportininkai gyvens „Romantic“ viešbutyje. Čia bus priimtas ir iki šiol mieste dar neregėtas svečias – Bahreino šeichas.

Pasaulio ultratriatlono čempionato organizatoriai pažada, kad renginys bus įdomus ne tik šios sporto šakos gerbėjams – panevėžiečiams ir miesto svečiams rengiama ypatinga programa.

Daugiau informacijos skelbiama www.pantri.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: