Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-09-21

Pasaulyje pastebėta režisierė Lina Plioplytė: „Tėvo pripažinimo sulaukiau tik tuomet, kai pasaulio ekranus pasiekė filmas „Amžinai stilingos“

„Kai įstojau į žurnalistiką, tėvas porą mėnesių su manimi dėl to yra nekalbėjęs, o kai grįžau į Lietuvą jau kaip pasaulyje pastebėta režisierė, tuomet jis mane labai vertino. Todėl dažnai jaunoms merginoms pasakoju, kad vis dėlto reikia rinktis ko širdis nori, o ne ko nori tėvai…“, – jau šį pirmadienio vakarą interviu LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos režisierė Lina Plioplytė. Beveik 20 metų JAV gyvenanti Lina atviraus, kad tėvo pripažinimo sulaukė tik tuomet, kai pasaulio ir Lietuvos kino ekranus pasiekė jos filmas „Amžinai stilingos“.

Gatvėje 36–erių lietuvė Lina Plioplytė atrodo tarsi daugelis praeivių, skiriasi tik meniška šukuosena, ryškiu apsirengimo stiliumi, ir išskirtiniais aksesuarais… Tačiau kino gerbėjai visame pasaulyje žino, kad  ši moteris – itin populiaraus filmo „Amžinai stilingos“ režisierė. Prieš šešerius dienos šviesą išvydęs filmas apie septynias 62–95 drąsias, ryškias, nepriklausomas, ir stilingas niujorkietes, pasirodė ne tik Lietuvos, tačiau ir viso pasaulio kino teatruose, sulaukė didžiulio populiarumo, o Linai pelnė pripažinimą, ir atvėrė daug durų JAV kino industrijoje.

JAV kitaip nei Lietuvoje, pasak Linos, senatvė nėra baisi, senjorai neužsidaro tarp keturių sienų, o juos galima pamatyti visur – ne tik naktiniuose klubuose, baruose, tačiau ir aktyviai keliaujančius po visą pasaulį. „Manau, kad JAV požiūris gan stipriai skiriasi nuo Lietuvos todėl, kad būdamas ten 50–ties tu kaip tik su menopauze pradedi naują gyvenimo etapą, kuriame gali būti matriarchate, įsilieti į visuomenę, įgyti naują aukštąjį laipsnį, galbūt palikti vyrą. Viena močiučių yra pasakiusi, kad aš neišeinu į pensiją, aš pakeičiu savo padangas, kas iš tiesų reiškia jų gyvenimo stilių“, – pasakos L. Plioplytė.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: